Hakkımızda

GAMA RAF sistemlerinin beyni olan yönetim ve AR-GE kadrosu genç mühendislerden oluşmaktadır.

Tüm ürünler titiz ve detaylı projelendirme çalışmaları sonucunda üretim bandına iletilmektedir. Üretimde kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesi üretim kadrosunun tecrübesi ile bir araya geldiğinde ise ortaya kaliteli ve ekonomik ürünler çıkmaktadır.

Üretim ve sonrasında yapılan titiz çalışmalar sonucunda GΛMΛ RΛF Sistemleri müşterilerine verimli ve kolay kullanılabilir çözümler sunmaktadır.

Firma Profili

Hafif ve ağır depolama sistemleri sektöründe müşterilerine daha ekonomik ve kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulan firmamız, genç yönetim ve üretim kadrosu eşliğinde depolama sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerine en iyi hizmeti sunarken aynı zamanda hem yurt dışı hem de yurt içi sektörel gelişmeleri takip ederek yapılan her türlü yeniliği müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak ve yaptığı yenilikçi çalışmaları ile optimum çözüm sağlayacak depolama ve raf sistemleri geliştirmektir.

Vizyonumuz

Genç ve deneyimli kadrosu ve titiz çalışma sistemi ile sektörel alanda günün talep ve gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak, aynı zamanda kalite anlayışından ödün vermeden her geçen gün bir adım daha ileri gitmeyi ve müşterilerine daha iyi hizmet ve ürünler sunmayı hedeflemektedir.